O firme

Našu spoločnosť sme založili v roku 2009 s cieľom prinášať našim zákazníkom výnimočné a odborné služby vo viacerých oblastiach v ktorých máme dlhoročné skúsenosti. Hlavnou službou, ktorú vám ponúkame je správa a vedenie účtovníctva ako aj účtovné poradenstvo. 

Naše služby vás nevystrašia. Pomôžeme vám ušetriť peniaze a čas, aby ste sa mohli plnohodnotne venovať svojmu podnikaniu. Naše účtovné služby ponúkame podnikateľským subjektom ako aj súkromným osobám. Cenu stanovujeme každému zákazníkovi individuálne podľa náročnosti, ale aj podľa potrieb zákazníka. Sme pružní a ochotní kedykoľvek vyjsť zákazníkom v ústrety. Neváhajte využiť naše služby a kontaktujte nás.

Okrem účtovných služieb vám ponúkame aj širokú škálu služieb v oblasti opravy a servisu automobilov. Prevádzku na opravu automobilov máme v Bratislave a okrem bežných servisných úkonov a opráv vám ponúkame aj výmenu oleja, či prezutie pneumatík. Poskytujeme aj služby v oblasti predaja plynu propán-bután v rôznych veľkostiach v oceľovo tlakových fľašiach. Pre našich zákazníkov sme dostupní v pracovných dňoch od 8:00 - 20:00 hod.